Maximum Backlink Paketi

Maximum Backlink Paketi İle Yükselin

Dijital SEO olarak bu backlink paketini müşterilerimizin web sayfalarına 3 ay’a dağıtarak uyguluyoruz. Her ay yapılan çalışmalar rapor olarak müşterilerimizin taraflarına sunulacaktır.

Maximum Backlink Paketi çok kaliteli ve güçlüdür. Bu paket ile arama motorlarında istediğiniz konuma gelebileceğinizi düşünüyoruz.

Maximum Backlink Paketinin içeriğinde ise: 250 adet kaliteli platformlara yaptığımız etkili sosyal imleme çalışması.

Web sayfanıza rakip olarak oluşturduğumuz 20 adet paravan bloga özgün içerikler girilip hedef siteniz güçlendirilir.

100 adet sosyal medya platformlarında paylaşım. Değerli okurum sosyal medyanın gücü inkar edilemez ve biz Dijital SEO olarak sosyal medyayı seo üzerinde çok etkili bir şekilde kullanabiliyoruz. En otoriter sosyal paylaşım sitelerinde içeriğiniz paylaşılır ve yüzlerce organik paylaşım alır. Bu şekilde marka bilinirliğiniz artmakla beraber sosyal medya kaynaklarından kaliteli backlink alma fırsatınızda olacaktır.

40 Adet profil backlink ile web sayfanızın ana dizini desteklenir ve bundan sonra gireceğiniz içeriklerinizde rakiplerinizin önünde olmanız sağlanır.

5 Adet kendi sunucularımızda bulunan kaliteli bloglardan web sayfanızın tanıtımını yapıp etkili backlink almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz ile dmoz başvurusu yapıyoruz. Şimdiye kadar başvurduklarımızın çoğu kabul edildi.

Son olarak müşterilerimizin çok hoşuna giden, web sayfalarınız için çok faydalı olacak süpriz backlinkler hediye ediyoruz.

Paket Fiyatı 450 TL

Değerli okurum sizde arama motorlarında risksiz ve kalıcı olarak Dijital SEO ile yükselmek istiyorsanız bizlere ulaşabilir, bizimle çalışabilir ve arama motorlarında istediğiniz konuma gelebilirsiniz.

Dijital SEO

destek@dijitalseo.com
+90 531 347 59 58

Dijital SEO
Dijital SEO
Web sayfalarınızı arama motorlarında yükseltiyoruz. Markanızın bilinirliğini arttırıp otoriter bir firma olmanızı sağlıyoruz.. Ek olarak çok kaliteli backlink kaynaklarına sahibiz..