Profesyonel Backlink Paketi

Dijital SEO ekibi arama motorlarda yükselmenize yardımcı olabilir. Her web sitesi için uygun olan Profesyonel Backlink Paketlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Profesyonel backlink çalışmamız sayesinde web sayfanıza daha fazla trafik çekebilirsiniz. Dilediğiniz bir anahtar kelimede profesyonel backlink çözümlerimiz ile sizi arama sonuçlarında yükseltebiliyoruz!

Bu yükselmeniz kalıcı olmakla beraber sadece seçeceğiniz bir kaç kelimede değil aksine site bazlı bir yükseliştir.

Biraz profesyonel kaliteli ve kalıcı backlink paketimizden bahsetmek istiyoruz.

70 adet otoriter sosyal imleme sitesinde web sayfanızı paylaşıyoruz. Ve böylelikle hem trafik hemde aldığınız backlinkler ile kalıcı olarak arama sonuçlarında yükselmenizi sağlıyoruz.

8 adet içeriğiniz ile alakalı paravan blog oluşturuyoruz. 8 bloga zaman aralıklarıyla içeriğiniz ile alakalı özgün makaleler girilip hedef sayfanıza ve kelimenize link almanızı ve yükselmenizi sağlıyoruz. Ayrıca girdiğimiz kaliteli içerikler aracılığıyla insanlar size paravan bloglar üzerinden de erişebilir.

Sosyal medyanın asla küçümsenmemesi gereken bu zamanlarda 40 adet tanınmış sosyal hesaplarda markanızın tanıtımını yapıp sosyal medya üzerinden hem backlink almanız hemde markanızın yada web sayfanızın daha çok kullanıcı tarafından bilinmesini sağlıyoruz.

15 adet pagerank değerine sahip dünyaca bilinen web sayfalarında profil oluşturup anasayfanıza backlink veriyoruz. Bu sayede girdiğiniz diğer içeriklerde bile rakiplerinizin önünde olabileceksiniz.

Kendi bünyemizde barındırdığımız 2 adet blogtan kalıcı tanıtım yapıp backlink almanızı sağlıyoruz..

Paket Fiyatı 200 TL

Bizimle çalışıp marka olmak, hedefinize en kısa sürede ve güvenle ulaşmak istiyorsanız bizi mutlaka aramanızı öneriyoruz..

Dijital SEO

destek@dijitalseo.com
+90 531 347 59 58

Dijital SEO
Dijital SEO
Web sayfalarınızı arama motorlarında yükseltiyoruz. Markanızın bilinirliğini arttırıp otoriter bir firma olmanızı sağlıyoruz.. Ek olarak çok kaliteli backlink kaynaklarına sahibiz..