Standart Backlink Paketi

Dijital SEO Standart Backlink Paketi Al

Değerli okurumuz Standart Backlink Paketini istediğiniz her web sayfasına uygulayabiliriz. Bu paket her site için çok faydalı olacak ve özellikle de ziyaretçi kaybı olan siteler için kesinlikle uygulanmasını tavsiye ettiğimiz backlink paketidir.

Standart paket içerisinde son derece etkili olacak kalıcı backlink kaynakları barındırıyor. Bu kaynaklar ile sizde yükselebilirsiniz!

Web sayfanız standart backlink paketi ile arama motorlarının günümüzdeki kurallarına istinaden aksiyonlar alıyor!

Bahsettiğimiz paketin detaylarından bahsedecek olursak:

50 adet popüler sosyal imleme sitesinde web sayfanız detaylı olarak tanıtılıyor.

5 adet dış bağlantılar ile beslenmiş paravan bloglardan tanıtım yazınızı yayınlıyoruz.

20 adet sosyal medya paylaşımı ile markanızı çok fazla internet kullanıcısına tanıtıyoruz.

Her web sitesinin mutlaka backlink alması gereken 8 adet popüler, pagerank değerine sahip ve alexa değerleri çok düşük olan dünyaca sık olarak kullanılan profil sayfalarından backlink almanızı sağlıyoruz.

Kendimize ait sunucularımız da barınan blogumuzdan tanıtımınızı yapıp tanıtım yaptığımız içeriği de ayrı olarak seo çalışması uyguluyoruz.

Paket Fiyatı 130 TL

Standart Paket hoşunuza mı gitti? Sizde mi Dijital SEO ile yükselmek istiyorsunuz? O halde bize kesinlikle ulaşmalısınız..

Dijital SEO

destek@dijitalseo.com
+90 531 347 59 58

Dijital SEO
Dijital SEO
Web sayfalarınızı arama motorlarında yükseltiyoruz. Markanızın bilinirliğini arttırıp otoriter bir firma olmanızı sağlıyoruz.. Ek olarak çok kaliteli backlink kaynaklarına sahibiz..